4 te vdekur – Lajmi.net

Rrëzohet avioni i ushtrisë franceze, 4 të vdekur

Një avion mallrash u rrëzua në det pranë Bregut të Fildishtë, pak pas nisjes nga aeroporti i Abixhanit, duke shkaktuar vdekjen e 4 personave dhe plagosjen e 6 të tjerëve....

14 October, 2017Lexo më shumë

Irak: Nga ndeshja e anijeve, së paku katër marinarë të vdekur

Një anije është fundosur pasi është ndeshur me një tjetër, në ujërat territoriale të Irakut, me ç’rast kanë humbur jetën së paku katër marinarë, ndërsa disa të tjerë konsiderohen të zhdukur, ka raportuar Televizioni shtetëror irakian....

20 August, 2017Lexo më shumë

Sulmet me bomba në Tajlande, 4 të vdekur, 21 të lënduar (Video/Foto +18)

Policia në Tajlandë ka thënë se dy sulme të tjera me bomba janë kryer në dy qyteza turistike, duke vrarë së paku dy persona të tjerë....

12 August, 2016Lexo më shumë