Szczesny me gabimin e karrierës (VIDEO) – Lajmi.net
Szczesny me gabimin e karrierës (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 21:00, 12 March 2017
Portieri i Romës, Szczesny, ka bërë një gabim të pafalshëm në ndeshjen ndaj Palermos. Për fatin e tij të mirë, gjyqtari ndali ndeshjen për pozitë jashtë loje për vendasit.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: AS Roma, Palermo

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bike Rivals