Suxhuk në skarë, të zier në birrë (video) – Lajmi.net
Suxhuk në skarë, të zier në birrë (video)
Autori: Lajmi.net LifestyleReceta 1:45, 10 March 2017
Shikoni këtë video dhe vetë gatuani këtë ushqim të shijshëm. Nuk është e thënë të jeni mjeshtër kuzhine.

Me ndihmën e kësaj videoje edhe ju mund të bëheni kuzhinier profesional.

E gjitha që duhet të bëni është që t’i përsërisni veprimet të cilat i shihni, transmeton Telegrafi.

Përbërësit:

▪ suxhuk
▪ 2 birra
▪ 1 gotë krem djathi
▪ 2 gota kaçkavall

Fjalët kyçe: Receta, sugjuku

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master Japan