Surprizon Miriam Cani: Jep lajmin fantastik që të gjithë po prisnin – Lajmi.net
Surprizon Miriam Cani: Jep lajmin fantastik që të gjithë po prisnin
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:56, 12 October 2017
Ata janë padshim një prej çifteve më të adhuruar të shoëbiz-it shqiptar, me mijëra fansa që presin me padurim të mësojnë lajme të reja në lidhje me ta.

Dhe e reja e fundit që bëri të ditur Miriam Cani me siguri do të gëzojë së tepërmi shumë prej tyre. E ftuar në emisionin ‘Wake Up’ në ‘Top Channel’, Miriami rrëfeu më në fund se ajo dhe Alban Skënderaj nuk e kanë eleminuar mundësinë e të bërit një dasmë. ‘Te lutem mos e prek këtë temë.

Është temë shumë delikate. E kemi diskutuar shumë herë këto vite, por në radhë të parë duhet të gjejmë kohën sepse me angazhimet profesionale dhe pastaj me ardhjen e Amelisë s’na shkonte ndërmend.’- u shpreh Cani, pasi u pyet nga moderatori Eno Popi nëse ajo dhe Albani do të bënin një dasmë.

‘Ne jemi tipa pak të tërhequr, por një gjë është e sigurt, një ditë do ndodhë. Kur të na vijë natyrshëm do e bëjmë, pa planifikime.’- u shpreh kënhëtarja, e cila tashmë po përgatitet për spektaklin ‘The Voice Kids’ ku od të jetë në rolin e trajneres./Xing.al

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO