Surprizon iPhone, nxjerr modelin që sfidon Galaxy Note 8 – Lajmi.net
Surprizon iPhone, nxjerr modelin që sfidon Galaxy Note 8
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 0:05, 6 September 2017
Më 12 shtator, dita e shumëpritur për të apasionuarit e telefonave celularë iPhone do të vijë me një risi nga kompania Apple.

Kopania e themeluar nga Steve Jobs do të prezantojë modelin e pa parë e dëgjuar më parë: iPhone Edition, i cili pritet të jetë rivali i Samsung Note8.

Lajmin e konfirmon “9to5Mac” e cila zbulon se ky prototip do ti bashkangjitet dy modeleve iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus.

Ende nuk dihen specifikime lidhur me këtë celular, pasi drejtuesit e Apple kanë preferuar të mbajnë çdo gjë të fshehtë për ceremoninë inauguruese më 12 shtator. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: galaxy note 8, iPhone

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play World Soccer Champion
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball