Surprizë! Ledri po vjen me këngë të re, ja kur do ta publikojë – Lajmi.net
Surprizë! Ledri po vjen me këngë të re, ja kur do ta publikojë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:39, 12 October 2017
Reperi Ledri Vula po vjen me këngë të re.

Këtë gjë e ka konfirmuar vet ai, përmes një fotografie të hedhur në Instagram, shkruan lajmi.net

Në foto, ai shihet se është pranë një veture që kishte marrë flakë, e që duket se do jetë pjesë e klipit të këngës së re.

Projekti muzikor quhet TTZ dhe do të publikohet me 15 tetor të këtij viti, pra, pas tre ditësh.

Si këngët tjera, edhe TTZ është prodhim  i studios Redbox./Lajmi.net/

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Fjalët kyçe: Ledri Vula, TTZ

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play World Soccer Champion