Surpriza për 16 vjeçarin shkon gabim… (Video) – Lajmi.net
Surpriza për 16 vjeçarin shkon gabim… (Video)
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 0:40, 16 May 2017
Të jesh vetëm 16 vjeç dhe për dhuratë të kesh një makinë, është vërtetë qejf I madh, shkruan lajmi.net

Megjithatë, jo të gjithë marrin dhuratën që duan. Ky 16 vjeçar, për ditëlindjen e tij, kishte sytë të mbyllur derisa nëna e përcolli jashtë shtëpisë për të parë dhuratë.

Reagimi i tij pasi pa dhuratën është i tmerrshëm. Ai mori një top bejsbolli dhe e goditi atë pa u ndalur.

Shikoni videon për më shumë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: 16 vjeçar, Dhuratë, surprize

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master Japan
  • Play iStunt 2