Supermodelja ruse filmohet nudo duke qëndruar lakuriq në ballkon (Foto/Video) – Lajmi.net
Supermodelja ruse filmohet nudo duke qëndruar lakuriq në ballkon (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 14:43, 18 May 2017
Supermodelja rusë Julia Yaroshenko la shikuesit me gojëhaur me këtë video që është filmuar

Bukuroshja 27-vjeçare shihet e shtrirë në ndenjësen pranë pishinës duke e mbuluar gjoksin me duar, transmeton lajmi.net.

Ajo poashtu kryen ushtrime gjatë kësaj videojë dhe sigurisht ka provokuar mjaft shumë me mënyrën se si i bën këto ushtrime.

Kjo video është parë shumë herë dhe është komentuar mjaft shumë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO