Supermodelja gjermane shfaq gjoksin gjatë sfilatës (Foto/Video) – Lajmi.net
Supermodelja gjermane shfaq gjoksin gjatë sfilatës (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFunLifestyle 17:54, 10 May 2017
Një supermodele gjermane ka ekspozuar aksidentalisht më shumë se sa ajo kishte menduar

Gjatë parakalimit të saj, kjo modele në momentin kur ajo kthehet, ajo vendos duart në bel, dhe në atë moment si pasojë e xhaketës së ngushtë i del gjoksi i tëri, transmeton lajmi.net.

Kjo video është shikuar mjaft shumë dhe ka habitur shumë shikues se si nuk ka reaguar fare kjo modele kur i është shfaqur gjoksi. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: modelja gjermane

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master Japan