Supermakina ”bishë” 6×6 – Lajmi.net
Supermakina ”bishë” 6×6
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 14:02, 7 March 2018
“Kahn Design”, kompania britanike ka prezantuar së fundmi një supermakinë.

“Flying Huntsman”, 6×6, me 9 vende dhe me një gjatësi prej 5.1 metrash është pothuajse identik me një “Rolls-Royce”.

Me këtë makinë mund të arrini në çdo terreni.

Çmimi fillestar për një automjet të till është 250 mijë paund. I vetmi problem është gjetja e një hapësire të madhe për parkim…! /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: 6x6, Flying Huntsman

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master