Superliga vjen sot me tri super-ndeshje – Lajmi.net
Superliga vjen sot me tri super-ndeshje
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 8:37, 19 March 2017
Sot zhvillohen tri ndeshje në Vala Superligë.

Lideri Trepça ’89 e pret rivalin lokal Trepçën në “Riza Lushta”.

Sfida e mbijetesës luhet mes Ferizajt dhe Lirisë në stadiumin me bari sintetik në Ferizaj.

Ndërkohë, ndeshje pa presion pikësh është ajo mes Gjilanit dhe Besës.

Të gjitha ndeshjet fillojnë prej orës 14:00. /Lajmi.net/

E diel, 14:00

Trepça ’89 – Trepça
Ferizaj – Liria
Gjilani – Besa

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Vala Superliga

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown