Superliga vjen sot me pesë ndeshje interesante – Lajmi.net
Superliga vjen sot me pesë ndeshje interesante
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 9:56, 11 March 2018
Kryendeshja luhet mes Trepçës '89 dhe Dritës në Mitrovicë.

Sot zhvillohen pesë ndeshje në kuadër të Vala Superligës së Kosovës në futboll.

Kryendeshja luhet mes Trepçës ’89 dhe Dritës në Mitrovicë.

Dueli i klubeve me traditë zhvillohet në Pejë mes Besës e Prishtinës, ndërsa Llapi pret Lirinë në Podujevë.

12:30
Besa – Prishtina

13:00
Trepça 89 – Drita
Llapi – Liria
Gjilani – Vllaznia (P)
Vëllaznimi – Flamurtari. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Vala Superliga

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master Japan