Superjahte me qira (Foto) – Lajmi.net
Superjahte me qira (Foto)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFunLifestyle 12:24, 5 August 2017
Superjahtet janë një luks për një pjesë të vogël të njerëzve. Luksi që ato kanë brenda janë të ngjashme me hotele me 5 yje më të famshme në botë, por me një ndryshim të madh, janë të lëvizshme.

Por ndërsa vlera e tyre arrin në disa miliona euro, tashmë kanë filluar të jepen me qira për ata që nuk kanë mundësi që t’i blejnë.

Por edhe kjo sërish është luks për shumë pak persona, pasi qira javore për këto super jahte ku nuk mungojnë pishinat dhe pista e uljes së helikopterëve fillon nga 1 milionë euro në javë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: jahte, qira

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master Japan
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Turbo Racing 3