Super Suarez, me këtë gol i përgjigjet Valencias (VIDEO) – Lajmi.net
Super Suarez, me këtë gol i përgjigjet Valencias (VIDEO)
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 21:24, 19 March 2017
Barcelona ka barazuar në 1:1 rezultatin ndaj Valencias, me golin e shënuar nga Luis Suarez.


Luis Suarez Goal HD – Barcelona 1-1 Valencia 19… by PatsaN4ik

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master