Super ofertë për Strakoshën nga top klubi i Bundesligës – Lajmi.net
Super ofertë për Strakoshën nga top klubi i Bundesligës
Autori: Lajmi.net Serie ASport 9:32, 14 June 2018
Thomas Strakosha ka ofertë nga Bundesliga.

Thomas Strakosha ka ofertë të madhe për largim nga Lazio.

Mediat italiane raportojnë se portieri shqiptar ka zgjuar interesim nga një klub i madh nga Bundesliga.

Bayer Leverkusen është në kërkim të një portieri të ri dhe ka nxjerrë Strakoshën si objektiv të madh, të këtij afati kalimtar të verës, përcjell “lajmi.net”.

Lazio është duke u joshur nga oferta e mirë e Leverkusenit për shitjen e Strakoshës, i cili ka shkëlqyer me paraqitjet e tij në sezonin e shkuar te ekipi nga Stadio Olimpico. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO