Super-lajm për Liverpoolin para derbit me Cityn – Lajmi.net
Super-lajm për Liverpoolin para derbit me Cityn
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 18:11, 12 January 2018
Një lajm i mirë për Liverpoolin para derbit të fundjavës me Manchester Cityn.

‘The Reds’ të dielën në ‘Anfield Road’ me fillim nga ora 17:0 presin liderët e Manchester Cityt, për të zhvilluar ndeshjen e vlefshme për xhiron e 15-të.

Një lajm i mirë për Liverpoolin për këtë ndeshje, është se Mohamed Salah është i gatshëm të paraqitet.

‘Asgjë s’ka ndodhur në këto momente, Mo është kthyer”, ka deklaruar Klopp në konferencën për shtyp, përcjell lajmi.net.

“Ai është stërvitur në kushte normale. Kjo është diçka e rëndësishme për ne”./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO