Super-gol në sfidën e tensioneve Besiktas-Lyon, “shembet” stadiumi (VIDEO) – Lajmi.net
Super-gol në sfidën e tensioneve Besiktas-Lyon, “shembet” stadiumi (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 21:35, 20 April 2017
Anderson Talisca kalon Besiktasin në epërsi kundër Lyonit.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Besiktas, Lyon

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan
  • Play Rock Wheels
  • Play Turbo Racing 3