Super-gol në ndeshjen Roma – Sassuolo (VIDEO) – Lajmi.net
Super-gol në ndeshjen Roma – Sassuolo (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 21:04, 19 March 2017
Roma ka barazuar në 1:1 rezultatin ndaj Sassuolos, me anë të Paredes.


Leandro Paredes GOAL HD – AS Roma 1-1 Sassuolo… by 87taras
Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool