Super-gol i Messit, Barcelona në epërsi (VIDEO) – Lajmi.net
Super-gol i Messit, Barcelona në epërsi (VIDEO)
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 21:57, 19 March 2017
Barcelona ka rikthyer sërish epërsinë ndaj Valencias, me golin e shënuar nga Messi.


Lionel Messi Goal HD – Barcelona 3-2 Valencia… by nammakudla

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Lionel Messi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball