Sulmuesi me goditjen më të fortë në botë dëshiron të transferohet në Arsenal (FOTO) – Lajmi.net
Sulmuesi me goditjen më të fortë në botë dëshiron të transferohet në Arsenal (FOTO)
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 14:48, 17 May 2017
Sulmuesi brazilian Hulk dëshiron të transferohet në Arsenal.

Sulmuesi i Shanghai SIPG, Hulk dëshiron të transferohet në Arsenal.

Mediat angleze raportojnë se ylli brazilian që shquhet me goditjet e tij të fuqishme, dëshiron të luajë për “Gunners”.

Hulk mund të jetë përforcimi i madh i Arsenalit për sezonin e ardhshëm, përcjell “lajmi.net”.

Por, nuk dihet nëse ai do të jetë si zëvendësim për Alexis Sanchez. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO