Sulmuesi i shumëkërkuar nga Arsenali, kërkon të transferohet në Premierligë (FOTO) – Lajmi.net
Sulmuesi i shumëkërkuar nga Arsenali, kërkon të transferohet në Premierligë (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 22:28, 19 May 2017
Alexandre Lacazette do të largohet nga Lyon pas përfundimit të këtij sezoni.

Sulmuesi 25 vjeçar ka vendosur të largohet më në fund nga skuadra e Lyon, pas qëndrimit shtatë vjeçar.

Lacazette ka disa sezone që kërkohet nga Arsenali, dhe dëshira e tij sipas medieve në Francë është transferimi në Premierligë.

Dëshira e tij për të kaluar në Premierligë, mund ta finalizojë më lehtë transferimin te Arsenali, që për trajner ka një francez, Arsene Wenger./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO