Sulmohet fizikisht punëtori i KEDS-it – Lajmi.net
Sulmohet fizikisht punëtori i KEDS-it
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 12:52, 12 July 2018
Në Kllokat një punëtor i KEDS’it është sulmuar fizikisht, njofton Policia e Kosovës.

Në raportin e policisë thuhet se një punëtor i KEDS’it është ankuar pasi i njëjti gjatë mesidtës është sulmuar fizikisht kur po kryente detyrën e tij.

“Ankuesi (punëtor i KEDS-it) mashkull K-Shqiptar ka raportuar se gjersa ka qenë duke kryer disa punime në një trafo të rrymës është sulmuar fizikisht dhe është goditur me grusht në fytyrë nga i dyshuari mashkull K/Shqiptar”, thuhet në njoftim. Viktima ka pranuar tretman mjekësor, kurse i dyshuari pas arrestimit është intervistuar dhe me vendimin e prokurorit dërgohet 48 orë në qendrën e mbajtjes.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO