Sulmi në Paris: Zbulohen mesazhet e të dyshuarit në “Telegram” – Lajmi.net
Sulmi në Paris: Zbulohen mesazhet e të dyshuarit në “Telegram”
Autori: Lajmi.net BotaTeknologji 23:40, 20 April 2017
Njeriu i cili sot ka shtënë në drejtim të policisë në Paris duke lënë të vdekur një dhe duke plagosur dy të tjerë kishte komunikuar në telegram.

“Telegram”, aplikacioni për shkëmbimin e mesazheve është përdorur shpesh nga terroristët për shkak të sigurisë së madhe, transmeton lajmi.net

E gjithashtu, në sulmin e sotshëm ka ndodhur e njëjta. I dyshuari i cili është vrarë nga policia nepërmjet telegramit kishte treguar se do të sulmonte policinë./Lajmi.net/ 

Fjalët kyçe: Paris, sulmi në Paris, Telegram

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Stealth Sniper
  • Play Berry Rush