“Sulmi në Paris paralajmërim i ri për botën” – Lajmi.net
“Sulmi në Paris paralajmërim i ri për botën”
Autori: Lajmi.net BotaLajme 9:12, 21 April 2017
Zëvendëspresidenti amerikan Mike Pence, tha se sulmi mbi policinë në Paris është paralajmërim se terrorizmi mund të godasë çdo vend në çdo kohë.

“SHBA nuk do të pendohet për përpjekjet për të mposhtur terrorizmin”, tha Pence, shkruan AP, transmeton lajmi.net.

Shteti Islamik mori përgjegjësinë për të shtënat e mbrëmshme në Paris, ku u vrau një polic dhe u plagosën dy të tjerë. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bubble Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play World Soccer Champion