Sulm në një shkollë të Kalifornisë, tre të vdekur – Lajmi.net
Sulm në një shkollë të Kalifornisë, tre të vdekur
Autori: Lajmi.net BotaLajme 20:32, 14 November 2017
Tre persona kanë humbur jetën dhe një nxënës është plagosur si rezultat i të shtonave në Kaliforninë veriore, njoftuan autoritetet amerikane.

Tash për tash nuk ka detaje tjera lidhur me incidentin, raportojnë mediat britanike.

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO