Suedia i befason kampionët e Evropës (VIDEO) – Lajmi.net
Suedia i befason kampionët e Evropës (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 22:37, 28 March 2017
Suedia ka përmbysur rezultatin për të mposhtur 3:2 Portugalinë në ndeshje miqësore.

Portugalia kishte epërsi prej dy golave në pjesën e parë, por Suedia u rikthye në lojë në pjesën e dytë, duke shënuar tre gola.

Ronaldo dhe Granqvist me autogol, shënuan për Portugalinë.

Dy golat e Claesson dhe autogoli i Cancelo i sollën fitoren Suedisë./Lajmi.net/


Andreas Granqvist Own Goal HD – Portugal 2-0… by arcturusmedia33


Cristiano Ronaldo Goal HD – Portugal 1-0 Sweden… by Foot_Videos

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO