Studimi: Me apo pa mjekër, ja çfarë meshkujsh pëlqejnë femrat – Lajmi.net
Studimi: Me apo pa mjekër, ja çfarë meshkujsh pëlqejnë femrat
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 1:52, 6 March 2017
Meshkujt me mjekër janë më tërheqës për femrat se sa ata pa mjekër.

Ky rezultat është nxjerrë pas një studimi nga “Journal of Evolutionary Biology”, ku pyeti 8.500 femra të cilët vlerësuan meshkujt me mjekër dhe ata pa mjekër.

Rezultati ishte vërtetë i habitshëm pasi të gjitha femrat e pyetura preferonin meshkujt me mjekër.

Fjalët kyçe: Femrat, Meshkujt, Mjekrra

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Rock Wheels
  • Play Bubble Trouble