Studentja i heq xhinset, sepse profesoresha e kritikoi se ishin të shkurtra – Lajmi.net
Studentja i heq xhinset, sepse profesoresha e kritikoi se ishin të shkurtra
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 15:15, 10 May 2018
Një studente e Universitetit të Kornellit e prezantoi tezën e saj me mbathje, pasi profesoresha e kritikoi për xhinset e shkurtra që kishte veshur.

Letitia Chai i hoqi rrobat përpara të gjithëve si shenjë proteste ndaj profesoreshës Rebekah Maggor, e cila në provën e prezantimit një javë më parë i kishte thënë: “Seriozisht do e prezantosh me këto xhinse? Janë shumë të shkurtra. Meshkujt nuk do e kenë mendjen te prezantimi, por te trupi yt”.

Për këtë arsye, ajo u zhvesh gjatë prezantimit, duke lënë me gojë hapur të pranishmit.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO