Studenti i Mjekësisë Florent Hoxha ka nevojë për ndihmën tuaj – Lajmi.net
Studenti i Mjekësisë Florent Hoxha ka nevojë për ndihmën tuaj
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 14:26, 7 December 2017
Florent Hoxha, student i mjekësisë, është diagnostikuar me Leukemi Akute. Atij i duhet urgjentisht të marrë trajtimin jashtë vendit për shkak të sëmundjes .

Për mundësimin e shërimit të tij jashtë vendi, Florentit i duhet ndihmë. Për ta ndihmuar 20-vjecarin, mund të dërgoni SMS në Vala dhe IPKO me tekst ‘FLORENT’.

Numrat kontaktues janë të shënuar më poshtë:

Fjalët kyçe: Florent Hoxha

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels
  • Play Pro Kicker Frenzy