Stresi tek varri i një personi shumë të dashur: Gjithmonë në shpirtin tim – Lajmi.net
Stresi tek varri i një personi shumë të dashur: Gjithmonë në shpirtin tim
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:03, 11 June 2018
Stresi njihet si një person shumë problematik, por me raste ai di të bëhet edhe i ndjeshëm.

Sidomos kur fjala është për personat e tij tëz emrës, shkruan lajmi.net

Gjatë ditës së sotme, Stresi ka vizituar varrin e kushëririt të tij të ndjerë të cilin e quan vëlla, Gojart Lushajt.

”Gjithmonë në shpirtin tim Gojart Lushaj, gjaku im”, ka shkruar ai pranë fotos së publikuar në Instagram./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO