Stresi sot u befasua pafund nga një person – Lajmi.net
Stresi sot u befasua pafund nga një person
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:28, 12 June 2018
Reperi Stresi sot ka pranuar një befasi tejet të këndshme.

Ishte një djalosh i ri ai i cili e ka lënë pa tekst atë pasi ka zgjedhur që në një vend të veçantë të trupit t’a bëjë tatuazh portretin e tij, shkruan lajmi.net

Stresi e ka publikuar videon në Instagram pranë të cilës ka treguar sa i befasuar ka mbetur.

”Me Suprizuat pafun sot flm zotit flm te gjithve juve”, ishin fjalët e stresit./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO