Stresi nga burgu uron nënën për ditëlindje, ky është dedikimi prekës i tij – Lajmi.net
Stresi nga burgu uron nënën për ditëlindje, ky është dedikimi prekës i tij
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 8:00, 7 December 2018
Arkimed Lushaj apo siç njihet për publikun Stresi, tash e një kohë gjendet prapa grilave të burgut të Fushë Krujës.

Reperi shqiptar ishte arrestuar për arsyen e armëmbajtjes pa leje si dhe bashkëpunimit me një grup kriminal , shkruan lajmi.net.

Meqë jemi në prag të finales së festivalit “Kënga Magjike”, mungesa e Stresit ishte ndierë nga të gjithë i cili u prezantua me këngën kushtuar nënës së tij “Të du Mam”.

Reperi nga Shqipëria, sot uron nënën për ditëlindje me anë të një postimi të publikuar në llogarinë e tij personale, Instagram.

“E shtrenjta ime, gëzuar ditëlindjen!!!Megjithëse nuk jam pranë tejet fizikisht me shpirt më ke gjithmonë pranë, ti e di qe je dashuria ime më e madhe që kam!Tëdumom”, shkruan ai. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO