Stresi ironizon Paradën e Krenarisë – Lajmi.net
Stresi ironizon Paradën e Krenarisë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:48, 11 October 2018
Dje në Prishtinë përfaqësuesit e LGBTI-së kanë mbajtur paradën e cila u quajt “Parada e Krenarisë”.

Parada që mblodhi shumë persona të këtij komuniteti u mbështet edhe nga shumë fytyra publike siç ishin këngëtarë e politikanë, të cilët bashkë me ta kërkuan më shumë të drejta për këtë komunitet, shkruan lajmi.net

Mirëpo, nga emrat e njohur, kishte edhe nga ata që ishin kundër.

Një ndër ta është reperi Stresi ai i cili përmes rrjeteve sociale ka bërë një ironizim të madh ndaj njerëzve që bëjnë pjesë në LGBTI.

Ai ka hedhur një foto në Instagram të një mashkulli me barkun e fryrë, duke ngjarë në një mashkull shtatzënë.

Ironizimin e tij e kanë përkrahur edhe shumë ndjekës të cilët përmes komenteve bënin shkaka me personin në foto, duke thënë “ishalla me një djalë”./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

🐒🐒🐒🐒🐒🐒

A post shared by “GunShot” Out Now ⬇⬇ (@stresi) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO