Strakosha publikon foto me femrën e vetme që do (FOTO) – Lajmi.net
Strakosha publikon foto me femrën e vetme që do (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 18:55, 11 August 2017
.

Nëpërmjet një foto të publikuar në rrjetin social “Instagram” portieri i Kombëtares shqiptare dhe i Lacios në kampionatin italian, ka zbuluar femrën e vetme që ai do.

Bëhet fjalë për nënën e 22-vjeçarit, Adelina Shehu, e cila është edhe “pika” e dobët e Thomasi.

“Në dashuri me femrën e vetme (mami)”, shkruan gardiani te fotoja.

Kjo deklaratë mund të ketë “shqetësuar” shumë vajza, të cilat duhet të jenë xheloze për mamin e portierit, gjithsesi Strakosha duket tepër i lumtur në krahët e saj.

 

20773635_10212666212786813_327494129_o

Fjalët kyçe: Thomas Strakosha

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master
  • Play Bow Master Japan
  • Play Stealth Sniper