Strakosha merr pjesë në prezantimin e fanellave të Lazios (FOTO) – Lajmi.net
Strakosha merr pjesë në prezantimin e fanellave të Lazios (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 21:47, 11 August 2017
.

Portieri i Kombëtares së Shqipërisë, Tomas Strakosha, ka qenë njëri nga tre lojtarët e Lazios që i kanë prezantuar fanellat e reja.

Strakosha është shoqëruar nga Lucas Leiva dhe Felipe Anderson, përcjellë “Lajmi.net”.

Portieri i Shqipërisë është shndërruar në futbollist shumë të rëndësishëm për ekipin italian. /Lajmi.net/

2

catscats

Fjalët kyçe: Tomas Strakosha

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play Berry Rush
  • Play Rock Wheels