Stoke 1:2 Chelsea, vlerësimet e lojtarëve (FOTO) – Lajmi.net
Stoke 1:2 Chelsea, vlerësimet e lojtarëve (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 18:23, 18 March 2017
Chelsea ka shtuar diferencën në 13-të ndaj Cityt dhe Tottenhamit, me fitoren 1:2 ndaj Stoke Cityt. Vlerësimet e lojtarëve mund për këtë ndeshje mund t’i shikoni në pjesën e mëposhtme.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Chelsea, Premmierligë, Stoke City

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master
  • Play Rock Wheels
  • Play Bubble Trouble