Stilistët që bënë frizura të “çmendura” flokësh (FOTO) – Lajmi.net
Stilistët që bënë frizura të “çmendura” flokësh (FOTO)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 20:26, 10 August 2017
Stili i flokëve është shumë i rëndësishëm për duken e jashtme të njeriut. Ekzistojnë një milion mënyra se si mund t’i stiloni flokë tuaj.

Disa prej nesh preferojnë prerjet e përgjithshme, ndërsa të tjerët dëshirojnë që të kenë pamje unike.

Shikoni përmes fotografive më poshtë disa prerje flokësh më të jashtëzakonshmet që stilistët kanë bërë për klientët e tyre:

15455260-1coffee-1502290533-650-f38e0be6b1-1502370046
15454360-10horns-1502293930-650-af43a396c7-1502370046 15454660-4tennisball-1502297402-650-e7f7cc93e8-1502370046
15455010-6gecko-1502293538-650-1cee69e3a5-1502370046
15455110-anime-1502293027-650-bd11288813-1502370046
15455160-3rat-1502292114-650-42b7d74710-1502370046 15455210-2jail-1502291271-650-ad2c4fab91-1502370046

strange-00047
ehhrckd
hat-hair-640x453

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO