Stilet e mjekrave më të përdorura të vitit 2017 – Lajmi.net
Stilet e mjekrave më të përdorura të vitit 2017
Autori: Lajmi.net Lifestyle 9:28, 2 January 2018
Duket se mjekrat do të jenë në trend edhe pë vite të tjera, siç ishin në vitin që po ikën.

Kjo e ashtuquajtur “ndryshim gjeneratë” është disi jo-ekzistente, dhe më shumë ndryshime nga gjenerata tjera që kishin mjekra sportive të madhësive dhe formave të ndryshme.

Në ditët e sotme mjekra është shumë trendi dhe ai që kujdeset për të mirë e mirëmbane ka të gjitha gjasat që të duket shumë bukur, transmeton lajmi.net.

Qëllimi ynë me këtë artikull është të prezantojmë disa stile të mjekrës që entuziasmuan të gjithë. Pra, nëse ju mund të rritni “Bandholz” ose vetëm kllapa klasike, atëherë mesiguri që ju do të keni një mjekë të bukur.

Ky artikull do të fillojë me mjekrat më të mëdhaja dhe a i përshtatet fytyrës suaj.

Për më shumë shikoni këto foto. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO