Stavileci e Miftari nuk e harrojnë zakonin, e fitojnë ‘EuroStreetball-in’ (FOTO) – Lajmi.net
Stavileci e Miftari nuk e harrojnë zakonin, e fitojnë ‘EuroStreetball-in’ (FOTO)
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 21:49, 9 May 2017
Ish dyshja e Sigal Prishtinës që është tërhequr nga Basketbolli i luajtur, por që janë gjithmonë pranë klubit të Sigal Prishtinës Blerand Stavileci dhe Florian Miftari, si duket nuk e kanë harruar ende zakonin e vjetër, atë të fitores së ndeshjeve basketbollistike.

Bëhet fjalë pre “EuroStreetball” që u zhvillua sot në Prishtinë për nderë të Dites së Evropës, e ku këtë e fituan pikërisht dyshja Prishtinase, transmeton GazetaPrishtina.

sasa si

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master
  • Play iStunt 2
  • Play Berry Rush