Starton Premierliga, këto janë formacionet e ndeshjes Manchester United – Leicester City – Lajmi.net
Starton Premierliga, këto janë formacionet e ndeshjes Manchester United – Leicester City
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 20:02, 10 August 2018
Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes hapëse të Premierligës mes Manchester United dhe Leicester City.

Me fillim nga ora 21:00, Manchester United në ‘Old Trafford’ pret Leicester Cityn, për të hapur sezonin 2018/2019 të Premierligës.

Të dy skuadrat kanë bërë zyrtare formacionet e kësaj ndeshje që pritet të jetë shumë interesante.

Formacionet zyrtare:

Manchester United:

Leicester City:

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO