Stallone poston imazh të një skene të patreguar në “Rocky” (Foto) – Lajmi.net
Stallone poston imazh të një skene të patreguar në “Rocky” (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:58, 16 July 2017
Sylvester Stallone ka postuar në Instagram disa fotografi nga skenat e xhirimeve të filmit të famshëm “Rocky” nga viti 1976, me të cilin ai hyri në olimpin e të njohurve të Hollywoodit, duke fituar tri çmime Oscar disa muaj pas daljes së filmit.

“Për fat të keq, studioja dogji aksidentalisht të gjitha skenat dhe mbetën vetëm disa nga këto fotografi”, ka shkruar aktori në përshkrim, transmeton BW.

Bëhet fjalë për momentin, shpjegon Stallone në postim, “përpara se Rocky të hedhë në tapet Dipper (të interpretuar në mënyrë të shkëlqyer nga Stan Shaw) që e kërcënon dhe i vjedh dollapin!”.

“Vazhdoni të luftoni vëllezër”, ka shkruar më tej Stallone në komentin me të cilin shoqëron imazhet, të cilët i përkasin kohës gjatë xhirimeve të filmit.

 

Fjalët kyçe: Sylvester Stallone

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play World Soccer Champion