Stallone nuk ndalet, nis xhirimet e filmit të ri (Foto) – Lajmi.net
Stallone nuk ndalet, nis xhirimet e filmit të ri (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:00, 13 August 2017
Aktori i njohur Sylvester Stallone ka filluar xhirimet e filmit më të ri me titull 'This Is Us'

Në llogarinë e tij zyrtare në Instagram, Stallone ka publikuar disa imazhe nga skena ku po xhirohet filmi, shkruan lajmi.net.

Aktori 71-vjeçar ka është fotografuar me disa prej bashkëpunëtorëve të këtij projekti filmik siç janë: Justin Hartley, Chrissy Metz dhe Mimo Ventimiglia, ky i fundit e kishte ftuar aktorin për këtë rol.

Stallone është i njohur edhe për një numër të madh rolesh, si: Rambo I,II,II, pastaj Rocky e shumë të tjerë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO