Stallone: McGregor – Mayweather, ky do të jetë fitues (FOTO) – Lajmi.net
Stallone: McGregor – Mayweather, ky do të jetë fitues (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 13:55, 16 June 2017
Sylvester Stallone ka një favorit.

ka parashikuar meçin e madh mes Connor McGregor dhe Floyd Mayweather.

Ai beson se irlandezi do të inspirohet nga filmi Rocky duke e mposhtur amerikanin në duelin e tyre më 26 gusht në Las Vegas.

“Uroj që ai të inspirohet nga Rocky dhe të fitoj ndaj Mayweather”, deklaroi Stallone. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Bow Master Japan
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Stealth Sniper