Stadiumi i Vala Superligës në gjendje të mjerueshme (FOTO) – Lajmi.net
Stadiumi i Vala Superligës në gjendje të mjerueshme (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 8:39, 21 August 2017
Stadiumi i Vllaznisë së Pozheranit “Ibrahim Kurteshi”, është në gjendje të mjerueshme dhe nuk i plotëson kushtet për t’u luajtur një ndeshje futbolli e rangut elitar.

Qysh në hyrje, vërehet gjendja jo e mirë, e brenda, përveç zhveshtores, bankinave, vendimit për media dhe fushës që janë në gjendje shumë të keqe, aty mund të gjesh edhe gjëra interesante, që mund ta kenë vendin çdo kund, por jo në një stadium futbolli, raporton KTV.

Të gjitha këto fakte së bashku, kanë ndikuar që Vllaznia e Pozheranit, të mos ketë asnjë mundësi që ndeshjet si vendas t’i luajë në Pozheran.

444

556

222

3 33

1

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO