Stadiumi i Prishtinës merr pamje evropiane, ja si duket tani (FOTO) – Lajmi.net
Stadiumi i Prishtinës merr pamje evropiane, ja si duket tani (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 16:31, 4 May 2017
Stadiumi i Prishtinës ka nisur të marrë pamje evropiane, duke u ngjyrosur bardh e kaltër në pjesën e jashtme.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Stadiumi i Prishtinës

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Supercar Showdown
  • Play World Soccer Champion