S’respektoi mësuesit, babai polic rrah të bijën me rrip (Video) – Lajmi.net
S’respektoi mësuesit, babai polic rrah të bijën me rrip (Video)
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 17:42, 13 May 2018
Në të gjitha mediat ndërkombëtare po qarkullon një video, ku shfaqet polici Raymond Rosario, 44 ​​vjeç, teksa dhunon të bijën me rrip në ambientet e shkollës pasi kishte treguar “mosrepsekt” ndaj mësueses.

Polici i Miami-Dade, Raymond Rosario, 44, u ftua në shkollën e vajzës së tij 14-vjeçare pasi ajo ishte duke u sjellë keq gjatë mësimeve, por ai e goditi atë dhe u arrestua më vonë për abuzim ndaj fëmijëve.

Sipas NBC, raporti i policisë tha se Rosario goditi vajzën e tij në fytyrë dhe pamjet e tregojnë atë duke e goditur me një rrip nga këmbët e saj dy herë.

Faqja e lajmeve gjithashtu pohon se një grua shtatzënë ishte e pranishme në dhomë kur Rosario po ndëshkonte vajzën e tij.

Raporti i arrestimit deklaroi se adoleshentja fatmirësisht nuk ‘kishte ndonjë dëmtim të dukshëm ose plagë”.

13 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO