Spyker C8 Aileron jep lamtumirën me 3 supermakina (Foto) – Lajmi.net
Spyker C8 Aileron jep lamtumirën me 3 supermakina (Foto)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 18:16, 6 December 2017
spyker1
spyker1
Spyker po i jep lamtumirën makinës sportive C8 Aileron pas 6 vitesh prodhimi dhe këtë po e bën duke lançuar një edicion të limituar të tre makinave LM85.

Motori V8 Audi do të jetë për të treja supermakinat e markës holandeze, që do të arrijnë nga 0 në 100 km/h për 3.7 sekonda.

Ndërkohë, shpejtësia maksimale e tyre pritet të jetë 323 km/h.

spyker1 spyker3 spyker5 spyker6 spyker7 spyker8 spyker9 spyker10 spyker11

Fjalët kyçe: Spyker C8 Aileron

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels
  • Play Pro Kicker Frenzy