Sportisti aksidentohet dhe humb jetën – Lajmi.net
Sportisti aksidentohet dhe humb jetën
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 18:26, 27 February 2018
.

Një ngjarje tragjike ka ndodhur pak më parë në Amerikë. Sportisti, Justin Haystrand, ka humbur jetën në një aksident me makinë.

Haystrand humbi kontrollin e makinës së tij “Honda Açord” në autostradë dhe humbi jetën nga përplasja.

Shkak i aksidentit besohet të ketë qenë moti i keq.

Haystrand ishte vetëm 27 vjeç ndërsa në karrierën e tij ishte shpallur dhe lojtari i vitit.

Për lojtarin e njohur kanë shprehur ngushëllime shumë ekipe amerikane, ndërsa ai shihej si një sportist shumë cilësor.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play iStunt 2
  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool