Të tjera – Page 30 – Lajmi.net

Aktuale

Italia shënon ndaj Anglisë (Video)

Graziano Pelle ka arritur të shënojë në minutën e 29’ të takimit, për ti dhënë epërsi Italisë në miqësoren kundër Anglisë....

31 March, 2015Lexo më shumë

Formacionet zyrtare: Portugali – Cape Verde

Portugalia e pret në shtëpi Cape Verden për të zhvilluar miqësoren e ditës së sotme. Më poshtë i keni formacionet zyrtare të këtij takimi....

31 March, 2015Lexo më shumë

Holanda shënon dy gola për tre minuta ndaj Spanjës (Video)

Holanda ka arritur të shënojë dy gola për tre minuta në miqësoren që po e zhvillon kundër Spanjës....

31 March, 2015Lexo më shumë

Babai i Valon Behramit: Hiqeni lloçin pastaj flisni për djalin tim

Babai i Valon Behramit, Ragip Behrami, është shprehur shumë i revoltuar ndaj kritikave që janë drejtuar kohëve të fundit ndaj djalit të tij, duke iu kundërpërgjigjur kështu Gani Kocit, i cili ka fyer familjen Behrami....

31 March, 2015Lexo më shumë

Barazon Zvicra (Video)

Zvicra nuk ka arritur të marrë më shumë se një barazim në miqësoren e zhvilluar kundër Amerikës....

31 March, 2015Lexo më shumë

Formacionet zyrtare: Itali – Angli

Italia e pret Aglinë për të luajtur miqësoren e sotme. Më poshtë i keni formacionet zyrtare të këtij takimi....

31 March, 2015Lexo më shumë

Formacionet zyrtare: Holandë – Spanjë

Holanda e pret Spanjën për të zhvilluar një miqësore. Më poshtë i keni formacionet zyrtare të këtij takimi....

31 March, 2015Lexo më shumë

Ylli i Brazilit shënon gol pa e shikuar portën (Video)

Ylli i Brazilit, Roberto Firmino ka arritur të shënojë një gol të pabesueshëm në miqësoren kundër Kilit....

30 March, 2015Lexo më shumë

Ja çfarë i thashë lojtarëve në pushim të pjesës së parë

Trajneri i Shqipërisë, Gianni de Biasi ka thënë se skuadra e tij luajti një ndeshje shumë të mirë dhe e meritoi fitoren....

29 March, 2015Lexo më shumë

Fitorja i bënë bashkë tifozët që u përgjakën para ndeshjes (FOTO)

Tifozët kuqezi janë futur në fushë të gjithë për ta festuar fitoren e Shqipërisë....

29 March, 2015Lexo më shumë

Martino: Messi nuk ishte i gatshëm për lojë

Trajneri i Argjentinës, Tata Martino ka thënë se superylli i kësaj skuadre, Lionel Messi nuk ishte i gatshëm për lojë....

29 March, 2015Lexo më shumë

Fitore solide e Argjentinës (Video)

Argjentina ka arritur të shënojë një fitore solide me rezultat 2-0 në miqësoren e luajtur kundër Salvadorit....

28 March, 2015Lexo më shumë

Formacionet zyrtare: Salvador – Argjentina

Lionel Messi do ta fillojë nga stoli miqësoren e sotme kundër Salvadori. Më poshtë i keni formacionet zyrtare të dy skuadrave....

28 March, 2015Lexo më shumë

Dunga: Neymar duhet ta fitojë Kupën e Botës

Trajneri i Brazilit, Dunga ka thënë se Neymar duhet që ta fitojë patjetër Kupën e Botës, pasi do të gjykohet në arritjet që ka bërë në këtë garë....

28 March, 2015Lexo më shumë

Ja si e kanë festuar gjermanët fitoren ndaj Kosovës (Foto)

Edhe pse ishte vetëm një miqësore që nuk kishte shumë peshë të madhe, gjermanët e kanë festuar fitoren e Werderit kundër Kosovës sikurse të ishte një ndeshje e ndonjë gare shumë të madhe....

27 March, 2015Lexo më shumë

Krasniqi e kujton një goditje (Foto)

Haxhi Krasniqi e ka kujtuar një goditje të fortë ndaj Jurgen Brahmer gjatë humbjes së tij në ballafaqimin për titull të kampionit të botës....

26 March, 2015Lexo më shumë

Luani ‘ngacmon’ Haxhi Krasniqin (Foto)

Luan Krasniqi publikoi një fotografi duke festuar në ring, vetëm disa ditë pas humbjes së Haxhi Krasniqit nga Jurgen Krahmer në meçin e vlefshëm për titull të kampionit....

26 March, 2015Lexo më shumë

Vlerësimet e lojtarëve: Gjermani 2-2 Australi

Gjermania nuk ka arritur më shumë se një barazim 2-2 në miqësoren kundër Australisë. Më poshtë i keni vlerësimet e lojtarëve të këtij takimi....

25 March, 2015Lexo më shumë

Gjermania barazon me Australinë (Video)

Gjermania është ndalur në barazim me rezultat 2-2 në miqësorën e zhvilluar kundër Australisë....

25 March, 2015Lexo më shumë

Formacionet zyrtare: Gjermani – Australi

Me fillim nga ora 20:30 do të zhvillohet dhe miqësorja ndërmjet Gjermanisë dhe Australisë. Më poshtë i keni formacionet zyrtare të këtij takimi....

25 March, 2015Lexo më shumë

Kosova do të luajë kundër Serbisë

Sekretari gjeneral i Federatës së Hendbollit për femra të Serbisë, Bozhidar Durkoviç, ka konfirmuar se skuadra juniore e hendbollit për femra të Serbisë dotë luajë kundër seleksionit të të Kosovës për kaulifikimet në Europë....

25 March, 2015Lexo më shumë

Ibra kacafytet me gjyqtarin (Video)

Sulmuesi i PSG-s, Zlatan Ibrahimovic ka vazhduar me tjera kacafytje, kësaj radhe me gjyqtarin e takimit kundër Lorientit....

25 March, 2015Lexo më shumë

Futbollisti shqiptar shkon me Ferrari në stërvitje (Foto)

Futbollistët shqiptar të cilët luajnë për Përfaqësuesen e Zvicrës, jetojnë një jetë mjaft luksoze, pasi një gjë etillë është vërtetuar edhe në veturat që posedojnë ata....

23 March, 2015Lexo më shumë

Shpërthen Krasniqi, u përgjigjet kritikuesve (Foto)

Haxhi Krasniqi ka thënë disa fjalë për të gjithë ata që janë duke e kritikuar performancën e tij, pas humbjes në përballjen kundër boksierit gjerman, Jurgen Brahmer....

23 March, 2015Lexo më shumë

Operohet Haxhi Krasniqi

Bokseri shqiptar, Haxhi Krasniqi i është nënshtruar një operacioni në buzën e tij, pas lëndimit që ka pësuar në duelin kundër Jurgen Brahmer....

23 March, 2015Lexo më shumë

Bild: Krasniqi fitoi 6 nga 9 raundet e luajtura

Haxhi Krasniqi padyshim që ka humbur rastin jetësor për tu shpallur kampion bote në boks, pasi e dominoi në tërësi përballjen e djeshme kundër Jurgen Brahmerit....

22 March, 2015Lexo më shumë

Brahmer: Krasniqi një boksier i vërtetë

Boksieri gjerman, Jurgen Brahmer ka pranuar se Haxhi Krasniqi është një boksier i vërtetë duke thënë se do të pranonte një revansh nëse Haxhiu do t’ia kërkonte këtë gjë....

22 March, 2015Lexo më shumë

Krasniqi: Jam i zhgënjyer, por nuk do ndalem

Haxhi Krasniqi ka folur menjëherë pas duelit kundër Jurgen Brahmer, duke thënë se ka mbetur mjaft i zhgënjyer, ndërsa në fund e ka uruar kundërshtarin e tij për këtë fitore, duke shtuar se nuk e ka ndërmend të ndalet derisa të shpallet kampion i botës....

22 March, 2015Lexo më shumë

Krasniqi mposhtet nga Brahmer

Haxhi Krasniqi ka pësuar humbje në finalen e WBA kundër Jurgen Brahmer, duke shuar kështu ëndrrën që një shqiptar të shpallet kampion bote në boks....

21 March, 2015Lexo më shumë

Krasniqi po bëhet gati për të dalë në ring (Foto)

Haxhi Krasniqi është duke i bërë përgatitjet finale para se të dalë dhe zyrtarisht në ringun e Rostockut të Gjermanisë....

21 March, 2015Lexo më shumë

Gjithçka gati (Foto)

Në Rostock të Gjermanisë, tashmë është pothuajse gjithçka gati për ndeshjen e madhe në boks, ndërmjet Jurgen Brahmerit dhe Haxhi Krasniqit....

21 March, 2015Lexo më shumë

Krasniqi përgatitje të çmendura për duelin e sotëm

Haxhi Krasniqi ka bërë me të vërtetë stërvitje të pabesueshme vetëm për tu bërë gati për përballjen e sotme kundër Jurgen Brahmerit....

21 March, 2015Lexo më shumë

Bastet: Brahmer favorit ndaj Krasniqit

Kompanitë më të mëdha të basteve në botë e kanë cilësuar bokserin, Jurgen Brahmer si favorit apsolut në përballjen e madhe të sotme, kundër shqiptarit, Haxhi Krasniqi....

21 March, 2015Lexo më shumë

Skandaloze: Futbollisti futet në fushë me pistoletë

Një skandal i madh ka ndodhur në një ligë të futbollit të vogël në Gjakovë, ku njëri nga lojtarët e skuadrës pjesëmarrëse është futur në fushë me pistoletë....

21 March, 2015Lexo më shumë

Ibra: Ndaj Barçës nuk kërkoj hakmarrje personale

Sulmuesi i PSG-s, Zlatan Ibrahimovic ka thënë se ai dëshiron që skuadra e tij të kalojë tutje në Ligën e Kampionëve, duke shtuar se përballja kundër Barcelonës nuk do të jetë për hakmarrje personale....

21 March, 2015Lexo më shumë

Krasniqi bokson për titull

Haxhi Krasniqi sonte synon titullin e kampionit të botës në ballafaqimin kundër Jurgen Brahmer në Rostock të Gjermanisë....

21 March, 2015Lexo më shumë

Xhaka: Haxhi Krasniqi do të bëhet kampion i botës

Ylli i Borussia Monchengladbach, Granit Xhaka është i bindur dhe mëse i sigurt se Haxhi Robin Krasniqi do të bëhet kampion i botës në boks gjatë duelit të nesërm....

20 March, 2015Lexo më shumë

Neuer është zero përpara këtij portieri (Video)

Portieri i Sao Paulos, Felipe Alves ka bërë me të vërtetë një gjë të jashtëzakonshme gjatë ndeshjes së fundit....

17 March, 2015Lexo më shumë

Batistuta është kthyer në një bari (Video)

Njëri nga sulmuesit më të mirë që ka njohur futbolli modern, Gabriel Batistuta ka vendosur që të ndërrojë profesionin e tij, sepse tash është bërë një bari....

16 March, 2015Lexo më shumë

Le Pen: Ibra mund të largohet nga Franca

Udhëheqësja e frontit Kombëtar, Marine Le Pen i ka thënë Ibrahimovicit që të largohet nga Franca, pas komenteve skandaloze që ka bërë gjatë ditës së djeshme....

16 March, 2015Lexo më shumë

Ibra vazhdon me deklarata bombastike (Video)

Sulmuesi i PSG-s, Zlatan Ibrahimovic ka vazhduar me deklaratat e tij bombastike pas humbjes kundër Bordeauxit, duke thënë se Franca është një shtet i m**it dhe nuk e meriton një skuadër si PSG....

15 March, 2015Lexo më shumë

Njihuni me autogolin e vitit (Video)

Tifozët e një skuadre në Kosta Rikë kanë parë me të vërtetë një autogol shumë qesharak që mund të jetë dhe autogoli i vitit....

10 March, 2015Lexo më shumë

Publikohet xhirimi i përplasjes së helikopterëve (Video)

Më në fund është publikuar dhe video e përplasjes së dy helikopterëve që la të vdekur 10 persona, në mesin e tyre dhe tre kampionë të sportit....

10 March, 2015Lexo më shumë
 

Fotolajm

Pandat gjigante mbushin 1 vjeç në Makao
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Bike Rivals
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master Japan