Të tjera – Lajmi.net

Aktuale

Xhudistët nga Kosova mësojnë kundërshtarët në Grand Slamin e Parisit

Xhudistët nga Kosova kanë mësuar kundërshtarët në Grand Slamin e njohur të Parisit....

9 February, 2019 Lexo më shumë

Wilder i hapur të luftojë me Joshuan në 2019-ën

Deontay Wilder ka bërë të ditur se është i gatshëm të luftojë me Anthony Joshuan këtë vit, edhe pse njëherë bisedimet mes tyre nuk sollën sukses....

8 February, 2019 Lexo më shumë

Federer nuk shqetësohet me rënien në ranklistën e ATP përderisa mund t’i mposhtë Djokovicin e Nadalin

Roger Federer nuk është aspak i shqetësuar për ranklistën e ATP, ranklistë në të cilën e gjenë vetën e tij në pozitën e gjashtë....

8 February, 2019 Lexo më shumë

Ministri Gashi: Përkrahja për federatat e sportistët për këtë vit është rritur 100%

Në bazë të rregulloreve 04/2018 për kategorizimin e sporteve dhe asaj 05/2018 për kategorizimin e sportistëve dhe trajnerëve, Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka nënshkruar vendimet të cilat caktojnë vlerën financiare të pikëve....

8 February, 2019 Lexo më shumë

Akili, Nora e Distria kërkojnë ‘pushtimin’ e Parisit

Ekipi i Kosovës së Kosovës para vetes ka një sfidë të rëndësishme....

8 February, 2019 Lexo më shumë

Joshua i shkruan mesazh privat, ky është reagimi i Whyte

Anthony Joshua i ka shkruar një mesazh privat boksierit Dillian Whyte, pasi negociatat e tyre u thyen....

7 February, 2019 Lexo më shumë

Miller planifikon ta mposhtë Joshuan dhe ta ftoj nënën e tij në takim

Jarrell Miller nuk po i ndalë fjalët provokuese të adresuara për kundërshtarin potencial të ardhshëm, Anthony Joshua....

4 February, 2019 Lexo më shumë

Historike: Patriotët e fitojnë titullin e gjashtë me radhë në Super Bowl

New England Patriots mundi Los Angeles Rams 13-3 të dielën në Super Bowl me rezultatin më të ulët ndonjëherë....

4 February, 2019 Lexo më shumë

Telashe për McGregor, një vajzë pretendon se ka mbetur shtatzënë me yllin e UFC

Nuk kanë të ndalur problemet për yllin irlandez të UFC,  Conor McGregor....

3 February, 2019 Lexo më shumë

Wilder e konfirmon se do të ketë ‘luftë’ të re me Furyn, tregon edhe datën

Ndeshja kthyese mes Deontay Wilder dhe Tyson Fury do të ndodhë....

2 February, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO